مارس 15, 2021

آموزش شارژ و برداشت در اپلیکیشن بتکارت

در این مطلب قصد داریم به آموزش شارژ و برداشت در اپلیکیشن بتکارت بپردازیم.

همچنین روش‌های شارژ و برداشت حساب کاربری نیز یکی از مسائلی است که برای کاربران اهمیت دارد چرا که آنها تمایل دارند با استفاده از امکاناتی که در دست دارند، بهترین روش را برای شارژ حساب خود و از سوی دیگر برداشت جوایز انجام دهند و باید این مژده را به شما عزیزان بدهیم که سایت بتکارت انواع و اقسام روش‌های شارژ و برداشت را پوشش می‌دهد.

یکی دیگر از این امکانات که اعتبار این سایت را نیز تایید می‌کند، داشتن اپلیکیشن بتکارت برای هر دو نسخه اندروید و ios است که کاربران می‌توانند به راحتی و در هر کجا که هستند از طریق تلفن همراه خود به تمامی امکانات سایت بدون فیلترشکن دسترسی داشته باشند و از این طریق بتوانند هر کاری که لازم است را بدون نیاز به لپ تاپ یا کامپیوتر انجام دهند.

در این مطلب قصد داریم به آموزش شارژ و برداشت در حساب کاربری در اپلیکیشن بتکارت بپردازیم:

آموزش شارژ در اپلیکیشن بتکارت

پس از نصب اپلیکیشن بر روی آن بزنید تا باز شود. پس از باز شدن صفحه ای همانند زیر برای شما بازخواهد شد که باید بر روی دکمه ورود کلیک کنید.

پس از زدن دکمه ورود نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید تا بتوانید به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنید.

برای این که بتوانید در رشته مورد نظر، شرط بندی خود را آغاز کنید باید حساب کاربری خود را شارژ نمایید تا شرط شما به ثبت برسد. به همین خاطر گزینه موجودی را انتخاب کنید:

 

سپس گزینه واریز را انتخاب کنید:

 

در این بخش شما می‌توانید هرکدام از روش های شارژ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همان طور که می‌بینید روش‌های زیادی در اپلیکیشن بتکارت برای شارژ حساب کاربری از جمله کارت به کارت، شارژ از طریق درگاه بانکی، پرفکت مانی، ووچرمانی، پی اس ووچر، وب مانی، رمز ارز کریپتو و غیره وجود دارد که شما می‌توانید از طریق هرکدام که می‌خواهید حساب کاربری خود را به میزان دلخواه شارژ نمایید.

برداشت در اپلیکیشن بتکارت

پس از شارژ، نوبت به برداشت می‌رسد که در همان قسمت کیف پول کافی است بر روی قسمت برداشت کلیک کنید تا تصویر زیر ظاهر گردد:

در قسمت برداشت نیز شما از طریق مختلف می‌توانید اقدام به برداشت موجودی از حساب خود کنید که کارت به کارت، درگاه بانکی، پرفکت مانی، ووچر مانی و غیره نیز شامل آنها می‌شود و کافی است مبلغ موردنظر خود و روش دلخواه را انتخاب نمایید تا ازین طریق اقدام به برداشت جوایز نمایید.

بد نیست بدانید یکی از ویژگی‌های شاخص سایت بتکارت پرداخت آنی جوایز است که رضایت کاربران را به همراه دارد. این موضوع بدون شک یکی از مهمترین مسائلی است که برای کاربران اهمیت دارد و آنها تمایل دارند تا در اسرع وقت به جوایز خود دسترسی پیدا کنند.